Please select a page template in page properties.

Plynový kondenzační kotel Weishaupt Thermo Condens WTC-GW B: provedení Combi (C) a Kompakt (K) s integrovaným ohřevem teplé vody

Všude tam, kde je pro topné zařízení málo místa, jsou ideální kondenzační kotle s integrovaným ohřevem vody.

Nástěnné plynové kondenzační kombinované zařízení (C)
Kombinované zařízení je často ideálním řešením pro vytápění bytových domů, které disponují malým prostorem. Pitná voda je při průtoku ohřívána účinným deskovým výměníkem tepla z nerezové oceli. To umožňuje odběr teplé vody až 14 litrů za minutu.

Kompaktní stacionární plynové kondenzační zařízení (K)
Kompaktní zařízení kombinují kondenzační zařízení a zásobník teplé vody v jednom přístroji. Vnitřek zásobníku je chráněn před korozí kvalitním smaltem. Antikorozní ochranu doplňuje hořčíková nebo inertní anoda. Polyuretanová izolace, které je kolem zásobníku napěněna, zajišťuje vysokou úroveň tepelné izolace.

Kompaktní zařízení je k dispozici s výkony 15 nebo 25 kW a se třemi různými zásobníky.

U zásobníků WAS Power 80 a WAS Power 115 je pitná voda ohřívána v deskovém výměníku tepla z nerezové oceli, který je napájen nabíjecím čerpadlem. To nabízí vysoký přenosový výkon a nízkou teplotu zpátečky, což znamená, že kondenzační kotel kondenzuje také v režimu teplé vody. Kompaktní zařízení s 80 litrovým zásobníkem je vysoké pouze 157 cm a lze jej proto umístit i do nízkých suterénních nebo podkrovních místností.

U zásobníku WAS 100 se přenos tepla uskutečňuje přes spirálový výměník. Tento osvědčený princip ohřevu lze použít i při vyšší tvrdosti vody.

Up