tschechien cs Firma Zásady

Zásady

Jméno Weishaupt je synonymem pro spolehlivost, vysokou kvalitu a nejlepší servis. Jako podnik střední velikosti, ve vlastnictví rodiny, jsme dostatečně velcí na to, abychom byli s naší energetickou technikou úspěšní po celém světě. Jsme ale také dostatečně flexibilní, abychom jednali nezávisle, zodpovědně, pružně a konzistentně.

Jako rodinný podnik nemáme zodpovědnost jen za naše produkty, nýbrž také za naše zaměstnance. Tato důvěra se vrací v podobě vlastní zodpovědnosti a poctivosti v práci. Že mnoho lidí pracuje u firmy Weishaupt 25, 40 nebo dokonce 50 let vypovídá jistě více než jakákoliv brožura na křídovém papíře. Dobré pracovní prostředí, pocit štěstí a spolehlivosti je základem pro spokojenost našich zákazníků všude ve světě.   

Spolehlivost ve výzkumu, výrobě a servisu.

Dipl. Ing. Siegfried Weishaupt

„U nás se precizně plánuje, řádně pracuje a ekologicky hospodaří.
To je spolehlivost v každém ohledu a za tím stojím já s mým jménem“
(Dipl. Ing. Siegfried Weishaupt)

Spolehlivý výzkum

Ve výzkumném a vývojovém centru Weishaupt dnes vyvíjí kolem 100 vysoce specializovaných techniků, konstruktérů a inženýrů technické produkty až k dotažení do sériové výroby. Zde je položen základní kámen spolehlivé techniky Weishaupt.

Spolehlivá výroba

Nejvyšší kvalita a preciznost je náš požadavek. Know-how našich kvalifikovaných spolupracovníků je vložen do každého produktu a je předpokladem pro úspěšnou expanzi našeho podniku. Weishaupt dodává na trh jen skutečně vyspělé přístroje a náhradní díly, aby spolehlivě realizoval svojí službu u zákazníka.

Spolehlivý servis

U firmy Weishaupt je dobrý servis důležitou částí našich komplexních služeb. Kompetentní odborníci jsou tu pro naše zákazníky, kdykoliv nás potřebují – 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Při pravidelném školení našich odborných partnerů, servisních techniků a spolupracovníků vždy pečujeme o to, aby aktuální znalosti o produktech a technice mohly být předány, aplikovány v praxi a tím spolehlivě fungoval servis.

Potřebujete radu od odborníků firmy Weishaupt?