Please select a page template in page properties.

Nová pobočka Weishaupt v Neuss

Max Weishaupt GmbH, jeden z předních světových výrobců topné techniky, má od roku 1965 vlastní pobočku v Neuss. Přibližně 50 zaměstnanců odpovídá za prodej, nabídky a objednávky, stejně jako za technické poradenství, servis a zákaznický servis.

Spádová oblast zahrnuje na levém břehu Rýna celý Dolní Rýn od Kleve na severu až po Selfkant na jihu.
Na pravém břehu Rýna zahrnuje města Düsseldorf, Wuppertal, Solingen a Remscheid včetně okolních oblastí.

Vzhledem k výrazně rozšířenému sortimentu produktů a pozitivnímu rozvoji pobočky Weishaupt Neuss byla pro splnění rostoucích požadavků nezbytná nová budova. Nová pobočka byla postavena v severní části Neuss, přímo na A52 poblíž Büderich. Slavnostní otevření nové budovy proběhlo na konci června za účasti více než 200 hostů z okruhu zákazníků a z organizace Weishaupt.

Prostorná nová budova má 900 metrů čtverečních úložného prostoru pro rychlé dodávky zákazníkům a 1200 metrů čtverečních kancelářských prostor. Je do ní integrováno školicí středisko o rozloze 250 metrů čtverečních pro teoretické a praktické školení kvalifikovaných řemeslníků a servisních techniků. Praktické školení je plně vybaveno funkčními výrobky. Jedná se o stacionární a nástěnné kondenzační systémy na plyn a olej od 2 do 45 kW, geotermální tepelná čerpadla a tepelná čerpadla vzduch/voda od 7 do 11 kW, zásobníky energie, kombinované zásobníky a tři testovací plamencové kotle s výkonem od 70 do 600 kW pro školení servisu hořáků.

Nová budova je vytápěna/chlazena reverzibilním tepelným čerpadlem země/voda s výkonem 70 kW a plynovým kondenzačním kotlem s výkonem 90 kW. Technologie správy budov od dceřiné společnosti Neuberger reguluje a řídí kompletní domovní techniku. Společnost BauGrund Süd, která je rovněž součástí skupiny Weishaupt, provedla průzkum a analýzu podloží i zemních vrtů.

S novou pobočkou v Neuss společnost Weishaupt opět prokazuje své intenzivní přiblížení zákaznickým potřebám, posílení své nabídky školení pro zákazníky a své technické prodejní kompetence.

Společnost Weishaupt již s tímto vybavením dokončila nové pobočky v Hamburku, Dortmundu, Frankfurtu a Berlíně.

Up