Please select a page template in page properties.

Weishaupt. To je spolehlivost.

Jméno Weishaupt znamená spolehlivost, vysokou kvalitu a nejlepší služby. Jako středně velká společnost, spravovaná vlastníkem,  jsme dostatečně velcí, abychom mohli být na celém světě úspěšní s naší tepelnou technikou. A zároveň jsme dostatečně štíhlí, abychom mohli jednat samostatně, zodpovědně, pružně a důsledně.

Spolehlivý výzkum

Ve výzkumném a vývojovém centru Weishaupt vyvíjí v současnosti kolem 100 vysoce specializovaných techniků, designérů a inženýrů inovativní vytápěcí techniku až k sériové výrobě. To je místo, kde je položen základ pro spolehlivou techniku Weishaupt.

Spolehlivá výroba

Naším požadavkem je nejvyšší kvalita a přesnost. Know-how našich kvalifikovaných zaměstnanců je v každém produktu, a je předpokladem pro úspěšné rozšiřování společnosti. Od firmy Weishaupt přicházejí na trh pouze dokonale propracovaná zařízení a příslušenství, která u zákazníků vykonávají svou službu spolehlivě.

Spolehlivý servis

Kvalitní servis je pro nás ve firmě Weishaupt důležitou součástí naší široké nabídky služeb. Pro naše odborné zákazníky - Vašeho dodavatele topení - jsou k dispozici kompetentní specialisté, kdykoli je třeba. Díky pravidelným školením našich odborných partnerů, servisních techniků a zaměstnanců zajišťujeme, aby servis vždy fungoval spolehlivě.

Budoucnost tepelné techniky. Staňte se nyní její součástí.

Svět se mění. Také v oblasti techniky pro energetiku. Ve firmě Weishaupt pracujeme každý den, abychom zajistili, že v budoucnu budeme zodpovědně využívat světové Zdroje energie . Buďte naší součástí.

Firma WEISHAUPT s.r.o., Strašnická 3177/1c, Praha 10, nabízí v současnosti tyto volné pracovní pozice:

  • Servisní technik hořáků a tepelné techniky

Pro posílení týmu servisního oddělení hledáme nového kolegu na pozici servisní technik hořáků a tepelné techniky pro oblast Středočeského kraje a Prahy. V případě zájmu nám prosím zašlete Váš životopis na emailovou adresu weishaupt@weishauptcz.cz

 

Weishaupt. V číslech.

0m2 výzkumného a vývojového centra ve Schwendi.
0zaměstnanců skupiny Weishaupt po celém světě
0mil. eur tržeb v roce 2022
0poboček v Německu
0dceřiných společností ve skupině Weishaupt po celém světě
0zemí se zastoupeními a reprezentací Weishaupt
Weltkarte Standorte

Sídla Weishaupt. Celosvětově

Vše o energii. Z jednoho zdroje.

Technika pro energetiku

Weishaupt systémy pro vytápění plynem a olejem, hořáky, tepelná čerpadla a solární kolektory se vyznačují svou hospodárností, životností a spolehlivostí. Vyrábí se v Německu a ve Švýcarsku.

www.weishaupt.de
Získáváni energie

BauGrund Süd patří k předním společnostem v oblasti povrchové geotermální energie. Díky zkušenostem s více než 20 500 instalovaných zařízení, více než 3 miliony metrů vrtání a flotilou více než 40 vrtných souprav nabízí kompletní balíčky produktů a služeb.

www.baugrundsued.de
Energetický management

Neuberger činí budovy úsporné. Díky inteligentnímu zasíťování a řízení systémových zařízení je spotřeba energie ve velkých budovách snížena na minimum.

www.neuberger.net

Spolupráce s Weishaupt znamená: Spolehlivost žije.

Pro úspěch společnosti Weishaupt jsou významní vysoce motivovaní, kreativní, na kvalitu orientovaní a nákladově uvědomnělí dodavatelé. Společně s našimi dodavateli pracujeme na neustálém zlepšování našich produktů a celého dodavatelského řetězce. Dlouholetá partnerství jsou důkazem otevřené a slušné spolupráce.

Weishaupt: příběh úspěchu. Od roku 1952.

Weishaupt je tradiční společnost. Již téměř 70 let vyvíjí a vyrábí ve Schwendi tepelnou techniku. Weishaupt začal s výrobou olejových hořáků a nyní má široké know-how v oblasti techniky pro energetiku, získávání energie a energetického managementu.

Specializované společnosti pro produkty Weishaupt. Rychle hledat. Snadno najít.

Specializované společnosti pro produkty Weishaupt. Rychle hledat. Snadno najít.

Pobočky pro produkty Weishaupt. Rychle hledat. Snadno najít.

Vyberte prosím umístění.

Použít moji polohu
Back
Výsledky vyhledávání Výsledek hledání Žádné výsledky
Načítání výsledků

Najděte pobočku, která je pro Vás příslušná:

Up