Please select a page template in page properties.

Plynový kondenzační kotel Thermo Condens WTC-GW 15/25-B

Nový plynový kondenzační kotel Thermo Condens WTC-GW B zjednodušuje komunikaci mezi lidmi a technikou, a zároveň zůstává 100% kompatibilní s předchozím plynovým kondenzačním kotlem. Montáž a údržba jsou snadnější než kdy dříve.

Vlevo hydraulika a mechanika, vpravo elektronika
Díky vertikálnímu oddělení funkčních jednotek jsou jednotlivé komponenty, jako hořáky, výměníky tepla, čerpadla atd., přehledně uspořádané a pro údržbu snadno přístupné. Navíc jsou hydraulika a elektronika navzájem vodotěsně odděleny.

Záruka přesné instalace
Nový plynový kondenzační kotel lze velmi jednoduše namontovat a uvést do provozu. V obalu je integrovaný ochranný podstavec ze styroporu, který má dva praktické otvory pro uchopení. S jejich pomocí lze zařízení jednoduše zdvihnout na montážní lištu. Díky řemeslně zpracované montážní liště a zdvojenému nivelizačnímu zařízení lze zařízení nejen ve velmi krátké době přesně vyvážit, ale také posunout až o 10 mm vodorovně a svisle. To je v každodenní praxi obzvláště užitečná pomůcka, protože se málokdy podaří vyvrtat otvory pro uchycení na milimetr přesně.

Nejvyšší účinnost díky vysoce výkonnému výměníku tepla
Výkonný výměník tepla je vyrobený z vysoce kvalitní slitiny hliníku a křemíku. Vyznačuje se vysokou tepelnou vodivostí (6,7 krát vyšší, než nerezová ocel), účinností, robustností a dlouhou životností. Povrch výměníku s promyšlenou strukturou nopovitých výstupků odebere horkým spalinám na 6.600 cm2 maximum energie. Výsledkem je normovaný stupeň využití 110,1 % (Hi) resp. 99,2 % (Hs) při teplotě systému 40/30 °C.

Regulace spalování SCOT s rozšířeným modulačním rozsahem
Samokalibrační SCOT systém od společnosti Weishaupt zajišťuje vždy optimální kvalitu spalování i při různém složení spalovaného plynu. Rozsah modulace dosahuje u nového kotle až ke 1,9 kW. To je velká přednost ve stále využívanější potřebě provozu při částečném zatížení. Mnoho moderních budov dlouhodobě vyžaduje výkony pod 4 kW.

Rychlé uvedení do provozu pomocí Asistenta
Po dotazu na některé okrajové podmínky navrhne Asistent uvedení do provozu možné varianty hydrauliky. S výběrem požadované hydrauliky se automaticky přednastaví mnoho parametrů regulace, což usnadňuje uvedení do provozu a šetří čas.

Modulární systém managementu energie (WEM)
Tento modulární systém od společnosti Weishaupt je univerzálně použitelný – dokonce i u složitých systémových zařízení. Standardní regulace plynového kondenzačního kotle zahrnuje topný okruh pro vytápění a ohřev pitné vody. Kromě toho je možné připojit až 24 dalších topných okruhů. Každý další topný okruh je spojen pomocí rozšiřovacího modulu s centrální regulační jednotkou.

Komfortní obsluha přes mobilní aplikaci nebo internetový prohlížeč
Díky sériovému připojení LAN a portálu Weishaupt management energie (WEM) může nový plynový kondenzační kotel jednoduše a bezpečně komunikovat prostřednictvím internetu s PC, smartphonem nebo s tabletem. Přitom jsou dodrženy aktuální nejvyšší bezpečnostní normy. Samozřejmě lze obsluhu provádět také pomocí volitelného prostorového regulátoru.

Up