Please select a page template in page properties.

Splitové tepelné čerpadlo WWP LS (do 16 kW)

Nová splitová tepelná čerpadla Weishaupt WWP LS jsou k dispozici ve čtyřech výkonových velikostech od 8 do 16 kW. Zařízení se vyznačují vysokou účinností s COP až 3,8 (pro A2 / W35 podle EN 14511). Kromě toho jsou tišší, a díky intuitivnímu ovládání se snadno ovládají.

Elektronický expanzní ventil BiFlow
Elektronický expanzní ventil BiFlow se 490 stupni a elektronickým rychlým chodem (≈2 min.) se stará o vysokou účinnost. Je určen jak pro vytápění, tak pro chlazení nebo odmrazování.

BlueFin výparník
Venkovní jednotka disponuje výparníkem se speciální BlueFin povrchovou vrstvou. Ta zajišťuje zvýšenou ochranu proti korozi a menší přilnavost nečistot. Pomocí perlového efektu se zlepšuje účinnost odmrazování. Funkce odmrazování je automatická.

Zdvojený rotační kompresor
Zdvojený rotační kompresor s rychlým invertorem zajišťuje mimořádně tichý chod, rychlé dosažení požadované hodnoty a dlouhou životnost. Kompresor je opatřen kvalitní tepelnou izolací s tlumením proti hluku a je protihlukově uložen.

Ventilátor s vysokou účinností
Bezkartáčový úsporný motor ventilátoru se vyznačuje vysokou účinností a dlouhou životností. Křídlovitý tvar lopatek ventilátoru je aerodynamicky optimalizován pro velké množství vzduchu.

Noční režim
Pomocí funkce speciálního nočního provozu je omezen počet otáček ve volně definovatelném období (např. noční klid), čímž je splitové tepelné čerpadlo ještě tišší. Základní dodávka tepla tím není narušena.

Vana kondenzátu bez elektrického topení
Vypouštěcí potrubí kondenzátu zajišťuje pomocí přesně umístěných otvorů bezpečný provozu až do – 20 °C. Odpadá elektrický ohřev a s tím spojená spotřeba proudu.

Hydraulická jednotka – systémové komponenty pro vytápění
V hydraulické jednotce (vnitřní přístroj) jsou sériově integrovány: kondenzátor s difuzně těsnou tepelnou izolací, expanzní nádoba, bezpečnostní sada s odvzdušňovacím systémem, odlučovač kalu, vysoce účinné oběhové čerpadlo (energetické třídy A) pro vytápění a ohřev vody s třícestným ventilem.

Hydraulická jednotka – elektrické systémové komponenty
V hydraulické jednotce jsou zabudovány elektrické komponenty: druhý zdroj tepla pro vytápění a ohřev vody, snímač objemového průtoku, sensor přívodu a zpátečky, LED - světelná lišta a systémový přístroj pro ovládání s kvalitním barevným displejem.

Intuitivní regulační komfort
Nový systémový přístroj s barevným displejem vychází z osvědčeného principu společnosti Weishaupt „stlač-otoč“. Díky Asistentovi uvedení do provozu se uvedení do provozu výrazně zjednodušuje a zkracuje. Dotazy na nastavované hodnoty se provádí prostřednictvím krátkých textových zpráv.

Chlazení sériově
V sériové výbavě je rovněž tiché i dynamické chlazení.

Up