Please select a page template in page properties.

Plynový kondenzační kotel Thermo Condens WTC-GW 32-B

S novým Thermo Condens WTC-GW 32-B rozšiřuje společnost Weishaupt svou novou generaci plynových kondenzačních kotlů 15 kW resp. 25 kW o výkon 32 kW.

S novým Thermo Condens WTC-GW 32-B rozšiřuje společnost Weishaupt svou novou generaci plynových kondenzačních kotlů 15 kW resp. 25 kW o výkon 32 kW.

Nové 32 kW zařízení zjednodušuje komunikaci mezi lidmi a technikou a zároveň zůstává 100% kompatibilní s dosavadními plynovými kondenzačními kotli. Montáž a údržba jsou snadnější než kdykoli předtím.

Vlevo hydraulika a mechanika, vpravo elektronika
Díky vertikálnímu oddělení funkčních jednotek jsou jednotlivé komponenty, jako hořák, výměník tepla, čerpadlo atd., přehledně uspořádané a pro údržbu snadno přístupné . Navíc jsou hydraulika a elektronika navzájem vodotěsně odděleny.

Záruka přesné instalace
Nový plynový kondenzační kotel lze velmi jednoduše namontovat a uvést do provozu. V obalu je integrovaný ochranný podstavec ze styroporu, který má dva praktické otvory pro uchopení. S jejich pomocí lze zařízení jednoduše zdvihnout na montážní lištu. Díky řemeslně zpracované montážní liště a zdvojenému nivelizačnímu zařízení lze zařízení nejen ve velmi krátké době přesně vyvážit, ale také posunout až o 10 mm vodorovně a svisle. To je v každodenní praxi obzvláště užitečná pomůcka, protože se málokdy podaří vyvrtat otvory pro uchycení na milimetr přesně.

Nejvyšší účinnost díky vysoce výkonnému výměníku tepla
Výkonný výměník tepla je vyrobený z vysoce kvalitní slitiny hliníku a křemíku. Vyznačuje se vysokou tepelnou vodivostí (6,7 krát vyšší, než nerezová ocel), účinností, robustností a dlouhou životností. Povrch výměníku s promyšlenou strukturou nopovitých výstupků odebere horkým spalinám maximum energie. Výsledkem je roční energetická účinnost 94 % a třída energetické účinnosti A.

Regulace spalování SCOT s rozšířeným modulačním rozsahem
Samokalibrační SCOT systém odspolečnosti Weishaupt zajišťuje vždy optimální kvalitu spalování i při různém složení spalovaného plynu. Rozsah modulace dosahuje u nového kotle až ke 3,8 kW. To je velká přednost ve stále využívanější potřebě provozu při částečném zatížení.

Rychlé uvedení do provozu pomocí Asistenta
Po dotazu na některé okrajové podmínky navrhne Asistent uvedení do provozu možné varianty hydrauliky. S výběrem požadované hydrauliky se automaticky přednastaví mnoho parametrů regulace, což usnadňuje uvedení do provozu a šetří čas.

Modulární systém managementu energie (WEM)
Tento modulární systém od společnosti Weishaupt je univerzálně použitelný – dokonce i u složitých systémových zařízení. Standardní regulace plynového kondenzačního kotle zahrnuje topný okruh pro vytápění a ohřev pitné vody. Kromě toho je možné připojit až 24 dalších topných okruhů. Každý další topný okruh je spojen pomocí rozšiřovacího modulu s centrální regulační jednotkou.

Komfortní obsluha přes mobilní aplikaci nebo internetový prohlížeč
Díky sériovému připojení LAN a portálu Weishaupt management energie (WEM) může nový plynový kondenzační kotel jednoduše a bezpečně komunikovat prostřednictvím internetu s PC, smartphonem nebo s tabletem. Přitom jsou dodrženy aktuální nejvyšší bezpečnostní normy. Samozřejmě lze obsluhu provádět také pomocí volitelného prostorového regulátoru.

Up