Please select a page template in page properties.

Vedení společnosti Max Weishaupt GmbH se rozšiřuje o Dipl.-Wi.-Ing. Thomase Weishaupt

S účinností od 1. února 2016 rozšířila společnost Max Weishaupt GmbH vedení o Thomase Weishaupt (41). Společnost tedy řídí Dipl.-Ing. Siegfried Weishaupt, jeho syn Dipl.-Wi.-Ing. Thomas Weishaupt (oba řídící společníci) a jednatel společnosti Dr. Karl-Heinz Romer (56).

V souvislosti se jmenováním do vedení společnosti Max Weishaupt GmbH se Thomas Weishaupt připojuje k Dr. Karl-Heinz Romerovi ve vedení holdingu Weishaupt.
Tím určila rodinná společnost Weishaupt směr pro budoucnost. Jmenováním svého syna Thomase Weishaupt do vedení společnosti zajistil Siegfried Weishaupt další rodinné řízení společnosti.

Thomas Weishaupt je ve společnosti činný více než 10 let. Po počátečním řízení prodeje v zahraničí mu byl v posledních letech předán i prodej v tuzemsku. Thomas Weishaupt studoval na univerzitě v Karlsruhe (TH) a promoval v oboru průmyslového inženýrství. Poté získal titul MBA na „INSEAD School“ v Singapuru.

S obratem přes 540 milionů eur je společnost Weishaupt jednou z předních společností v oblasti techniky pro energetiku, získávání energie a energetického managementu. S výrobními závody ve Schwendi, v Sennwaldu/CH a Donaueschingenu je společnost Max Weishaupt GmbH dobře připravena pro budoucnost v oblasti hořáků, topných systémů, solární techniky a tepelných čerpadel. Do skupiny Weishaupt také patří BauGrund Süd (Bad Wurzach), jedna z největších společností pro zemní sondy a vrty pro čerpání podzemní vody k využití geotermální energie. Se společností Neuberger Gebäudeautomation (Rothenburg o.d.T.) má skupina specialistu na techniku řízení budov, který doplňuje oblast energetiky (Weishaupt) a geotermální energie (BauGrund Süd).

Up