Please select a page template in page properties.

Nová pobočka Weishaupt v Řeznu (Regensburg)

Max Weishaupt GmbH, jeden z předních světových výrobců topných systémů, tepelných čerpadel a hořáků, má od roku 1993 vlastní pobočku v Řeznu (Regensburg). 28 zaměstnanců odpovídá za prodej, nabídky a objednávky, jakož i technické poradenství, servis a zákaznický servis.

Nová pobočka Weishaupt v Regensburgu leží přímo na napojení k dálnici A93 a k silnici B16.

Spádová oblast zahrnuje správní obvody Horní Falc, Dolní Bavorsko a Ingolstadt. Rozkládají se na severu regionu Schwandorf a na východě a na jihu hraničí se státními hranicemi s Českou republikou a Rakouskem. Severně od trati Mainburg-Landshut-Burghausen je oblast spravována sousední pobočkou v Mnichově.
Vzhledem k výrazně rozšířenému sortimentu produktů a pozitivnímu rozvoji pobočky Weishaupt Regensburg byla pro splnění rostoucích požadavků nezbytná nová budova. Nová pobočka byla postavena v průmyslovém parku „Am Ammerholz“ v Pentlingu, jihozápadně od Regensburgu, s přímým dopravním spojením na A93 a B16.
Prostorná nová budova má 740 metrů čtverečních úložného prostoru pro rychlé dodávky zákazníkům a 790 metrů čtverečních kancelářských prostor. Je do něj integrováno školicí středisko o rozloze 250 metrů čtverečních pro teoretické a praktické školení kvalifikovaných řemeslníků a servisních techniků. Praktické školení je plně vybaveno funkčními výrobky. Jedná se o stacionární a nástěnné kondenzační systémy na plyn a olej od 2 do 120 kW, geotermální tepelná čerpadla a tepelná čerpadla vzduch / voda od 2 do 12 kW, kombinované zásobníky, stanice čerstvé vody a testovací plamencový kotel o výkonu 70 kW pro školení servisu hořáků.
Nová budova je ohřívána/chlazena reverzibilním tepelným čerpadlem země/voda s výkonem 46 kW a plynovým kondenzačním kotlem s výkonem 32 kW. Technologie správy budov od dceřiné společnosti Weishaupt Neuberger reguluje a řídí kompletní domovní techniku. Společnost BauGrund Süd, která je rovněž součástí skupiny Weishaupt, provedla průzkum a analýzu podloží, i zemní vrt (9 x 100 m).
S novou pobočkou v Regensburgu společnost Weishaupt opět prokazuje své intenzivní přiblížení zákaznickým potřebám, posílení své nabídky školení pro zákazníky a své technické prodejní kompetence.
Společnost Weishaupt již s tímto vybavením dokončila nové pobočky v Hamburku, Dortmundu, Frankfurtu, Berlíně, Neussi a Stuttgartu.

Up