Please select a page template in page properties.

Splitové tepelné čerpadlo WWP LS Kompakt

Nová kompaktní splitová tepelná čerpadla Weishaupt WWP LS K jsou k dispozici ve dvou výkonových velikostech 8 a 10 kW. Nově vyvinutá vnitřní jednotka s integrovaným zásobníkem o objemu 165 litrů a všemi potřebnými hydraulickými součástmi je prostorově úsporná a snadno instalovatelná.

Zvláštní výhodou je oddělení hydraulické jednotky a zásobníku, takže tyto komponenty mohou být bez problémů umístěny i v těžko přístupných prostorách.
Zařízení se vyznačují svým vysokým výkonovým číslem, jsou navíc tichá a díky intuitivní regulaci jednoduše ovladatelná. V sériové výbavě je rovněž možné dynamické chlazení. Standardním ovládacím prvkem celé soustavy může být pomocí nové mobilní aplikace smartphone nebo tablet.

Elektronický expanzní ventil BiFlow
Elektronický expanzní ventil BiFlow se 490 stupni a rychlým elektronickým chodem (≈2 min.) se stará o vysokou účinnost. Je určen jak pro vytápění, tak pro chlazení nebo odmrazování.

BlueFin výparník
Venkovní jednotka disponuje výparníkem se speciální BlueFin povrchovou vrstvou. Ta zajišťuje zvýšenou ochranu proti korozi a menší přilnavost nečistot. Pomocí perlového efektu se zlepšuje účinnost odmrazování. Funkce odmrazování je automatická.

Zdvojený rotační kompresor
Zdvojený rotační kompresor s rychlým invertorem zajišťuje mimořádně tichý chod, rychlé dosažení požadované hodnoty a dlouhou životnost. Kompresor je opatřen kvalitní tepelnou izolací s tlumením proti hluku a je protihlukově uložen.

Ventilátor s vysokou účinností
Bezkartáčový úsporný motor ventilátoru se vyznačuje vysokou účinností a dlouhou životností. Křídlovitý tvar lopatek ventilátoru je aerodynamicky optimalizován pro velké množství vzduchu.

Noční režim
Pomocí funkce speciálního nočního provozu je omezen počet otáček ve volně definovatelném období (např. noční klid), čímž je splitové tepelné čerpadlo ještě tišší. Základní dodávka tepla tím není narušena.

Vana kondenzátu bez elektrického topení
Vypouštěcí potrubí kondenzátu zajišťuje pomocí přesně umístěných otvorů bezpečný provozu až do – 20 °C. Odpadá elektrický ohřev a s tím spojená spotřeba proudu.

Hydraulická jednotka - systémové komponenty pro vytápění a ohřev vody
V hydraulické jednotce (vnitřní přístroj) jsou sériově integrovány: kondenzátor s difuzně těsnou tepelnou izolací, expanzní nádoba, bezpečnostní sada s odvzdušňovacím systémem, odlučovač kalu, vysoce účinné oběhové čerpadlo (energetické třídy A) pro vytápění a ohřev vody s třícestným ventilem.

Hydraulická jednotka – elektrické systémové komponenty
V hydraulické jednotce jsou zabudovány elektrické komponenty: druhý zdroj tepla pro vytápění a ohřev vody, snímač objemového průtoku, sensor přívodu a zpátečky, LED-světelná lišta a systémový přístroj pro ovládání s kvalitním barevným displejem.

Intuitivní regulační komfort
Nový systémový přístroj s barevným displejem vychází z osvědčeného principu firmy Weishaupt „stlač-otoč“. Díky Asistentovi uvedení do provozu se uvedení do provozu výrazně zjednodušuje a zkracuje. Dotazy na nastavované hodnoty se provádí prostřednictvím krátkých textových zpráv.

Komfortní obsluha přes mobilní aplikaci nebo internetový prohlížeč
Díky nové mobilní aplikaci a portálu Weishaupt management energie může nové kompaktní splitové tepelné čerpadlo jednoduše a bezpečně komunikovat přes internet s PC, smartphonem nebo s tabletem, ze kterých může být také obsluhováno. Přitom jsou dodrženy aktuální nejvyšší bezpečnostní normy. Alternativně lze obsluhu provádět také pomocí volitelného prostorového regulátoru.

Chlazení sériově
V sériové výbavě je rovněž dynamické chlazení.

Flexibilní možnosti připojení
Vytápění, ohřev vody a cirkulace mohou být připojeny podle přání vlevo, vpravo nebo shora.

Zásobník WAS 165 Eco
Zásobník pitné vody WAS Eco s objemem 165 litrů disponuje efektivním spirálovým výměníkem tepla s plochou 1,7 m2. Nová kompozitová tepelná izolace s vakuovou izolační vrstvou (VIP) zajišťuje co nejmenší tepelné ztráty při přípravě teplé vody.

Up